G-YF228HYKY3
Pokaż się innym Użytkownikom. Spersonalizuj swój profil.

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Bądź aktywny!

Pokaż się innym Użytkownikom. Spersonalizuj swój profil.

Awatar jest Twoją wizytówką na za10groszy.pl. Możesz wybierać spośród wielu opcji i zmieniać go, kiedy tylko chcesz. Aby wybrać Awatar, wejdź w zakładkę MOJE KONTO → “Mój AWATAR”, wybierz obrazek i kliknij “Ustaw”. Jeśli chcesz zmienić Awatar, kliknij “Wyczyść” i wybierz inny obrazek. Ustawienie Awatara jest bezpłatne.

Podziel się emocjami z innymi uczestnikami Aukcji

Za pomocą czatu możesz komunikować się z innymi uczestnikami Aukcji. Swoją wypowiedź możesz wybrać spośród wielu zaproponowanych szablonów. Czat znajdziesz na stronie ze szczegółami Aukcji, pod zdjęciem licytowanego przedmiotu. Każde użycie komunikatu na czacie kosztuje 2 BIDy.

Zrób zdjęcie i pochwal się wygranym na Aukcji przedmiotem!

 

Komentarz możesz wystawić do każdej wygranej Aukcji z przedmiotem, której nie wymieniłeś na BIDy. Nie możesz wystawić komentarza do Aukcji z pakietami BIDów i Bonami Sodexo. Po dokonaniu zapłaty za przedmiot w zakładce “Wygrałem” (obok wygranej Aukcji) kliknij na przycisk “Komentarz”. Na wystawienie komentarza masz 60 dni od zakończenia Aukcji. Zredaguj treść komentarza i dodaj swoje zdjęcie z wylicytowanym przedmiotem. Dołącz zdjęcie z wylicytowanym przedmiotem nie większe niż 100 kB. Mile widziane będą zdjęcia przedstawiające oprócz przedmiotu również jego Zwycięzcę. Tekst komentarza nie może obrażać innych Użytkowników Serwisu ani naruszać postanowień Regulaminu Dodawania Komentarzy. Bądź uważny, gdyż raz wysłanego komentarza nie będziesz mógł już zmienić. Za każdy opublikowany komentarz otrzymasz w prezencie 200 BIDów.

Pisz posty na Bloga i zgarniaj BIDy w prezencie!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Serwisie i zapoznać się z poradami, taktykami i komentarzami innych Użytkowników? A może sam chcesz podzielić się z innymi wrażeniami albo opowiedzieć niezwykłą historię związaną z licytacją w naszym Serwisie? Chcesz zaproponować nowy rodzaj Aukcji lub nową funkcjonalność w Serwisie? Odwiedź naszego BLOGa i napisz swój własny post! Każdy opublikowany wpis nagradzamy kodem doładowującym o wartości nawet 500 BIDów!

Bierz udział w naszych konkursach i wygrywaj BIDy

Baw się razem z nami! Za10groszy.pl to nie tylko emocjonujące licytacje, ale i wspaniała rozrywka. Biorąc udział w naszych konkursach, możesz zdobywać cenne nagrody i dodatkowe BIDy. Sprawdź nasze najnowsze Konkursy i wygrywaj!

Już teraz weź udział w Konkursie SMS-owym i wygraj nawet 500 BIDów.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *