G-YF228HYKY3
Jak wygrać Aukcję?

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Jak wygrać Aukcję?

Początkowa cena każdego przedmiotu wystawionego na licytację wynosi zawsze 0 zł i rośnie o stałą kwotę przy każdym Przebiciu. Koszt Przebicia na Aukcji określony jest zawsze na przycisku „Przebij” (np. „Przebij x3”). Kwota, o jaką rośnie cena podczas licytacji, widnieje na stronie ze szczegółami Aukcji (np. „kwota przebicia: 0,01 zł). Czas na Przebicie, podany w sekundach, widoczny jest na stronie ze szczegółami Aukcji (np. „Czas na Przebicie: 15 s.”).

Licytuj ręcznie lub ustaw Automat. Opracuj swoją własną strategię!

Przebijanie ręcznie

Żeby zalicytować ręcznie, naciśnij przycisk „Przebij”. Liczba widoczna na tym przycisku oznacza, ile BIDów zostanie pobranych z Twojego Konta przy każdorazowym Przebiciu. Zawsze dokładnie sprawdź, ile kosztuje jedno Przebicie na danej Aukcji, np. „Przebij x3” oznacza, że z Twojego Konta zostaną pobrane 3 BIDy. Jeżeli zalicytowałeś jako ostatni – Twoja nazwa Użytkownika znajdzie się pod Aktualną Ceną. Jeśli Twoja oferta zostanie przebita, pod ceną pojawi się nazwa tego Użytkownika, który od teraz jest Aktualnym Zwycięzcą Aukcji. Po każdym Przebiciu zegar Aukcji rozpoczyna od nowa odliczanie czasu do zakończenia licytacji. Czas na Przebicie może zmieniać się w trakcie trwania licytacji. Im dłużej trwa Aukcja, tym krótszy jest czas na Przebicie. Aktualny czas na Przebicie jest zawsze widoczny na stronie ze szczegółami Aukcji (np. „czas na przebicie: 15 s.”). Aukcja zakończy się w momencie, gdy nikt nie przebije ostatniej, najwyższej zgłoszonej oferty kupna w czasie przeznaczonym na Przebicie, a zegar dojdzie do wartości 00:00:00.

Przebijanie za pomocą Automatu

Podczas licytacji za pomocą Automatu obowiązują te same zasady, co w przypadku przebijania ręcznego. Różnica jest taka, że Automat licytuje w Twoim imieniu zawsze dopiero pod sam koniec czasu na Przebicie, także wtedy, gdy nie jesteś zalogowany w Serwisie. Minimalna ilość Przebić, na którą musi być ustawiony Automat, podana jest na formularzu do ustawiania Automatu. Automaty licytują w takiej kolejności, w jakiej zostały ustawione (zmienione). Pamiętaj! Raz ustawionego Automatu nie możesz wyłączyć, możesz jedynie dokonywać zmian parametru ilości Przebić Automatu. Automat zawiesi swoje działanie, jeśli zabraknie Ci BIDów lub gdy wygrasz inną Aukcję i osiągniesz w ten sposób limit wygranych Aukcji. W momencie ponownego doładowania konta BIDami, jeśli dana Aukcja jeszcze się nie skończyła, Automat samodzielnie wznowi swoje działanie, korzystając z nowo zakupionych BIDów.

Ustawienie Automatu Smart

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój Automat uruchomi się dopiero w momencie, gdy na Aukcji została już tylko jedna osoba, ustaw Automat Smart. Gdyby nie Automat Smart, taka Aukcja właśnie by się zakończyła. Uruchomienie Automatu Smart jest dodatkowo płatne (w BIDach), BIDy będą pobrane dopiero kiedy Automat się włączy.
Przed wykonaniem pierwszego Przebicia Automat Smart można jeszcze wyłączyć. Kiedy Automat Smart się włącza, „zamienia się” w zwykły Automat i od tej chwili będzie działał według wszystkich wymienionych wyżej zasad dotyczących zwykłego Automatu. Więcej informacji o Automatach znajdziesz TU.

U nas każdy ma równe szanse. Grono Zwycięzców wciąż rośnie!

Limity wygranych Aukcji

W ciągu 30 dni (720 godzin) możesz pięciokrotnie zostać zwycięzcą Aukcji z przedmiotem, a w ciągu jednego dnia (24 godzin) możesz wygrać jedną Aukcję z pakietem BIDów. Do limitu wygranych Aukcji nie wliczają się towary zakupione przez “Kup Teraz”. Limit dla każdej wygranej Aukcji jest liczony osobno i zmniejszany jest pojedynczo. Po osiągnięciu limitu Twój dostęp do danego typu Aukcji zostanie automatycznie zablokowany. Taka blokada chroni Cię przed wydaniem BIDów na Aukcji, której i tak nie mógłbyś wygrać.

Aktualne limity oraz termin ich obowiązywania możesz sprawdzić po zalogowaniu, klikając na napis “LIMITY” na pasku nawigacyjnym na górze strony. Więcej o limitach możesz przeczytać TU.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

14 komentarzy

 • Doradca Filmowy pisze:

  Dlaczego nie jest napisane jak włączyć automat?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Ustawienie Automatu jest bardzo proste. Na stronie ze szczegółami każdej Aukcji (po prawej stronie) znajdują się przyciski do ustawienia Automatu zwykłego oraz Automatu Smart. Wystarczy kliknąć na jeden z guzików (w zależności od tego, jaki Automat chcesz ustawić), a następnie wybrać liczbę przebić, które ma wykonać Automat.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Czy jeśli nie wygram aukcji to BIDy zostaną przywrócone ?

 • Doradca Filmowy pisze:

  BIDy są jednorazowego użytku i nie wracają na Twoje konto, niezależnie od wyniku aukcji. Możesz je odzyskać tylko korzystając z opcji “Kup Teraz”.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Uważam, że BIDY są głupie pod tym względem, że są droższe od samych przedmiotów które kupujemy.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Bardzo rzadko zdarza się, by koszt uczestnictwa w aukcji przekroczył wartość licytowanego towaru. Pamiętaj, że każdy użytkownik sam decyduje, ile BIDów chce przeznaczyć na licytację. Przy odpowiedniej strategii, upatrzony przedmiot może być Twój za ułamek ceny rynkowej.

 • Doradca Filmowy pisze:

  jeden grosz to jeden BID?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Wartość jednego BIDa zależy od zakupionego pakietu. Natomiast każde przebicie na aukcji (niezależnie od jego kosztu w BIDach) podnosi cenę przedmiotu o 1 grosz.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Czy jeśli zalicytuje w ostatnich sekundach aukcji to ten czas się wydłuży ?

 • Doradca Filmowy pisze:

  To zależy. Jeśli ty zalicytujesz jako ostatni i nikt nie przebije twojej oferty to aukcja w tym momencie się zakończy. Jeśli natomiast oferta zostanie przebita, to tak – czas aukcji wydłuży się o kolejne sekundy, kiedy będzie można jeszcze licytować.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Czy można licytować bez BITów

 • Doradca Filmowy pisze:

  Aby brać udział w licytacjach musisz wykupić pakiet BIDów – bez nich nie będziesz w stanie opłacać składanych przebić.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Witam, mam takie pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi jeśli nastawię automat na np. 100 przebić, a wszyscy inni uczestnicy zrezygnują po np. 60 moim przebiciem to wtedy wygrywam i pozostałe 40 przebić zostaje na moim koncie czy automat będzie przebijał dalej aż wykorzysta całe 100 przebić? Pozdrawiam

 • Doradca Filmowy pisze:

  Witaj, w tym przypadku (jeśli nie dołączą się nowe osoby licytujące) Automat przestanie przebić, gdyż nie ma możliwości przebijania samego siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *