G-YF228HYKY3
Jak założyć Konto w Serwisie za10groszy.pl?

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Jak założyć Konto w Serwisie za10groszy.pl?

Przed rejestracją przeczytaj REGULAMIN, a następnie kliknij na przycisk “Zarejestruj się”. Uważnie wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoją nazwę Użytkownika i hasło do logowania.

Aby w pełni aktywować Konto, kup dowolny pakiet BIDów. Cennik dostępny jest na stronie głównej lub po kliknięciu w “DOŁADUJ” po zalogowaniu.

Jak kupić BIDy?

Wybierz dowolny pakiet BIDów z Cennika. Masz do wyboru różne formy płatności: kartą, przelewem lub SMSem. Więcej informacji na temat doładowania Konta znajdziesz TUTAJ.

Jeśli doładowujesz Konto po raz pierwszy, wprowadź dane do płatności. Tu koniecznie wpisz swoje dane z dowodu osobistego, bo na ich podstawie jest identyfikowane Konto. Dogodny adres do wysyłek będziesz mógł podać dopiero po pierwszej wygranej Aukcji. Raz wprowadzonych danych nie możesz modyfikować samodzielnie, wszelkie zmiany zgłoś TUTAJ.

Uwaga! Przeczytaj zanim kupisz BIDy!

BID jest jedynie prawem do wzięcia udziału w licytacji. Bez względu na to, czy wygrasz Aukcję czy nie, wykorzystane BIDy nie wrócą na Twoje Konto. Wyjątek stanowi opcja “Kup Teraz”, dzięki której możesz odzyskać BIDy zwrotne, wydane na Aukcji.

BIDy pojawią się na Twoim Koncie automatycznie po zaksięgowaniu płatności. Nie wszystkie banki realizują przelewy 24 godziny na dobę, dlatego przed przystąpieniem do licytacji zawsze odpowiednio wcześniej zadbaj o stan Konta! Jeśli kupujesz BIDy przez SMS, weź pod uwagę, że wysyłanie w krótkim czasie wielu SMSów w celu doładowania Konta może spowodować blokadę usługi.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

15 komentarzy

 • Doradca Filmowy pisze:

  czemu powiadomienie o tym ze założyłem konto na za 10 groszy nie zostało wysłane ???

 • Doradca Filmowy pisze:

  Sprawdź skrzynkę SPAM na Twojej poczcie e-mail, a w razie dalszych problemów skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Dlaczego gdy chcę potwierdzić adres e-mail, to za każdym razem wyświetla mi się, że kod z obrazka źle jest wprowadzony, skoro dobrze wprowadzam?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Gdzie znajdę zakładkę “Moje dane”? Nigdzie jej nie widzę

 • Doradca Filmowy pisze:

  Zakładka “Moje dane” znajduje się w “Moje Konto”.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Czy gdzieś jest napisanie, jak długo dana aukcja będzie jeszcze trwać?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Aukcja trwa tak długo, jak długo są chętni do podbijania ceny. Na każdej aukcji znajduje się zegar odliczający czas do zakończenia licytacji. Każde przebicie przedłuża czas trwania aukcji o np. 15 czy 10 sekund. Gdy zegar dojdzie do zera, aukcja dobiegnie końca. Zwycięzcą zostaje użytkownik, który zalicytował jako ostatni.

  Więcej informacji znajdziesz w zakładce Pomoc → Jak wygrać aukcję?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Jaki jest koszt 2000 bidów dla nowych graczy

 • Doradca Filmowy pisze:

  Witaj, wszystkie dostępne pakiety BIDów i ich poszczególne ceny znajdziesz zawsze w naszym Cenniku. Wystarczy, że klikniesz w stopce strony na link “Doładuj konto” lub po zalogowaniu skorzystasz z tego samego linku na górnej belce. 🙂

 • Doradca Filmowy pisze:

  Czemu muszę zeskanować dowód osobisty? Szczerze mówiąc boję się to zrobić… czy to konieczne?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Zgodnie z Regulaminem oraz Polityką prywatności i wykorzystywania plików Cookies, który zaakceptowałaś przy rejestracji, Serwis za10groszy.pl ma prawo weryfikować autentyczność kont użytkowników. Weryfikacja Konta jest standardową procedurą. Operator zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo danych i gwarancję tego, że nie zostaną one przekazane osobom trzecim

 • Doradca Filmowy pisze:

  Jak nie mam konta finansowego na kompie to jak mogę zapłacić za Biby?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Są różne metody płatności, w tym także zwykłym przelewem lub SMSem. Wybierz odpowiednią dla ciebie metodę płatności z cennika.

 • Doradca Filmowy pisze:

  al po co numer dowodu i pesel – podając to macie komplet danych a to mi się nie podoba

 • Doradca Filmowy pisze:

  jest to potrzebne, żeby potwierdzić autentyczność profilu – tak każdy mógłby sobie zakładać fikcyjne konta, a dzięki weryfikacji mamy to pod kontrolą; oczywiście dane te są bezpieczne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *