G-YF228HYKY3
Wygrałeś Aukcję! Gratulujemy!

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Wygrałeś Aukcję! Gratulujemy!

Każda Aukcja po zakończeniu jest weryfikowana pod względem poprawności i zgodności jej przebiegu z Regulaminem. Po pozytywnej weryfikacji Aukcji otrzymasz wiadomość z instrukcjami dotyczącymi płatności. Od tego momentu masz 7 dni na zapłatę.

Gratulujemy wygranej Aukcji! Zapłać za przedmiot i ciesz się ze zwycięstwa.

 

Zaloguj się i wejdź w zakładkę Moje Konto → Aukcje → Wygrałem. Po kliknięciu na przycisk “Zapłać” zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie wybierzesz metodę płatności. Potwierdzenie transakcji może trwać od kilku minut do kilku dni. Po zaksięgowaniu wpłaty dostaniesz powiadomienie w zakładce Moje Konto → Wiadomości.

 

Chcesz mieć więcej BIDów? Skorzystaj z wyjątkowej oferty!

Każdy wylicytowany przedmiot możesz wymienić na BIDy. W celu wymiany kliknij na przycisk „Zapłać” obok nazwy wygranej Aukcji. Na ekranie pojawi się wyjątkowa oferta wymiany na BIDy. W tym momencie możesz jeszcze zapłacić za wygraną Aukcję i otrzymać przedmiot. Jeśli nasza propozycja Ci odpowiada, kliknij na przycisk „Wymień”. BIDy automatycznie pojawią się na Twoim Koncie.

Wymieniając wygraną na BIDy, nie opłacasz ceny końcowej Aukcji ani kosztów wysyłki. Pamiętaj! Korzystając z opcji wymiany, nie otrzymasz przedmiotu wylicytowanego na Aukcji, nie będziesz też mógł wystawić Komentarza. BIDy pochodzące z wymiany wygranej zasilą Twoją Pulę BIDów zwrotnych. Więcej o wymianie na BIDy znajdziesz TU.

 

Nasze towary są nowe i posiadają pełną gwarancję producenta.

 

Zakupiony przedmiot zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 14 dni od potwierdzenia płatności za Aukcję. Po wysłaniu paczki dostaniesz powiadomienie w zakładce Moje Konto → Wiadomości. Wiadomość będzie zawierała numer przesyłki oraz link umożliwiający jej śledzenie.

Wszystkie przedmioty wystawiane na naszych Aukcjach są nowe, mają pełną gwarancję producenta i pochodzą od autoryzowanych dostawców. Do wygranej Aukcji z przedmiotem możesz wystawić Komentarz i otrzymać BIDy w prezencie.

Pamiętaj! Przy odbiorze przesyłki zawsze sprawdź w obecności kuriera zawartość paczki. Jeśli towar jest uszkodzony lub niezgodny z przedmiotem wystawionym na Aukcji, należy sporządzić protokół szkody. Tylko protokół szkody może być podstawą do uznania reklamacji, kurier nie ma prawa odmowy spisania takiego dokumentu.
Podstawą gwarancji jest faktura elektroniczna, którą możesz pobrać bezpośrednio z naszej strony w ciągu 30 dni od zakupu. Wejdź w zakładkę MOJE KONTO → “Wygrałem” i pobierz fakturę w formacie PDF.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

21 komentarzy

 • Doradca Filmowy pisze:

  Nie myślałam że to możliwe a jednak 😉 dwa razy w ciągu godziny

 • Doradca Filmowy pisze:

  Ja również nie wierzyłam, że mogę cokolwiek wygrać. A tu miła niespodzianka. Udało się, i to w dodatku bardzo szybko 🙂 Pozdrawiam wszystkich licytujących.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Czy trzeba zapłacić za coś więcej niż cena jaką się wylicytowało? ??

 • Doradca Filmowy pisze:

  Jeśli wygrasz przedmiot, opłacasz cenę końcową Aukcji oraz koszty przesyłki. Natomiast jeśli wygrasz pakiet BIDów opłacasz tylko cenę końcową Aukcji.

 • Doradca Filmowy pisze:

  nie zapomnijcie, że wygrane przedmioty można wymienić na bidy ;p

 • Doradca Filmowy pisze:

  Czy można płacić za wygrany towar za pobraniem od kuriera?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Nie wysyłamy wygranych przedmiotów za pobraniem. Do wyboru masz wiele form płatności on-line takich jak: przelew on-line, płatność kartą lub za pomocą przelewu tradycyjnego.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Płaci się za przesyłkę i ile?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Opłata za wygraną aukcję obejmuje zawsze cenę końcową wylicytowanego przedmiotu oraz koszt wysyłki. Koszt wysyłki uzależniony jest od wielkości i wagi towaru. Informacja o koszcie wysyłki znajduje się na stronie każdej aukcji.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Skąd mam pewność że nie zostane oszukany ??

 • Doradca Filmowy pisze:

  W naszym Serwisie biorą udział tylko zarejestrowani użytkownicy, a każda aukcja jest weryfikowana pod względem poprawności przebiegu oraz zgodności licytacji z Regulaminem Serwisu.

 • Doradca Filmowy pisze:

  czy dowozicie za granicę Polski?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Wygrane przedmioty wysyłamy tylko na terenie Polski. Jeżeli mieszkasz za granicą zarejestruj się na stronie wellbid.com, kliknij na ikonę globusa i wybierz interesujący Cię kraj. Pamiętaj jednak, że musisz posiadać dokumenty z adresem zameldowania w danym kraju.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Czy Serwis wysyła wygrane przedmioty do Niemiec?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Jeżeli jesteś zarejestrowany na polskiej stronie Serwisu, wówczas przesyłki wysyłamy tylko na terenie Polski. W przypadku gdy wygrane przedmioty chcesz otrzymywać do Niemiec, zarejestruj się na naszej niemieckiej stronie. Pamiętaj, że musisz posiadać dokument potwierdzający adres zamieszkania w Niemczech.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Witam. Mam takie pytanie, jeżeli wygram przedmiot za 90 groszy to czy muszę jeszcze ponieść dodatkowe koszty?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Po wygranej Aukcji należy dokonać płatności za wylicytowany przedmiot zgodnie z parametrami umieszczonymi w szczegółach Aukcji (płatność składa się z ceny, jaką osiągnął wylicytowany przedmiot oraz kosztów wysyłki, które określone są indywidualnie dla każdego przedmiotu i widnieją w szczegółach Aukcji).

 • Doradca Filmowy pisze:

  Ile się płaci za wysyłkę?

 • Doradca Filmowy pisze:

  Koszty wysyłki są każdorazowo podane na stronie ze szczegółami aukcji i zależą od wartości przedmiotu.

 • Doradca Filmowy pisze:

  Grałem kiedyś na za 10 groszy, zrobiłem sobie dłuższą przerwę i postanowiłem teraz wrócić.

  1) Zdziwiłem się, że nie ma już aukcji z pakietami 500 BIDów, co się stało?
  2) Planujecie wrócić kiedyś do tych starych automatów, które ustawiało się na 45 przebić?
  3) Obejrzałem dział dla dzieci, jest tam dużo zabawek dla chłopców różne samochody itd, może dorzucicie coś też dla dziewczynek – jakieś kucyki pony, lalki equestra girls badź coś podobnego? Pytam bo mam same córki 🙂

 • Doradca Filmowy pisze:

  W naszym Serwisie to Operator decyduje i wystawia przedmioty na aukcjach. W tej chwili nie jesteśmy w stanie określić kiedy na aukcjach pojawią się wspomniane pakiety. Prosimy śledzić aukcje. Nasz Serwis nieustannie się rozwija, aktualnie możesz ustawić Automat na minimum 5 przebić. Na naszych aukcjach możesz licytować zabawki również dla dziewczynek – takie jak np. Lego Friends – Scena Gwiazdy Pop, Barbie Studio Wzornictwa z Lalką i wiele innych. Odwiedzaj często Serwis 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *